Polska marka

Naszą pasją

jest to od lat!

Marka powstała w 2007 roku, jako efekt naszej wieloletniej pracy i doświadczeń w rozwoju innowacyjnej metody suszenia w niskiej (ale dodatniej) temperaturze. Celem było opracowanie suszonych, bardzo chrupiących i bogatych w wartości odżywcze przekąsek z owoców i warzyw. I po tych wszystkich latach wiemy, że się udało. Opracowując każdy nowy produkt, skupiamy się na tym, by zachował on tę samą zasadę, jaką stosujemy od początku: MAKSIMUM NATURY w paczce. Stąd w chipsach Crispy Natural nie znajdziesz nigdy sztucznych konserwantów, barwników, dodatku tłuszczu czy cukrów (poza tymi naturalnie występującymi w owocach czy warzywach). W zamian każda paczka to porcja Twojej pozytywnej energii każdego dnia. Stale badamy trendy na rynku, by stale się rozwijać oraz spełniać Twoje oczekiwanie – jako lider kategorii suszonych chipsów z owoców i warzyw.

Co nas wyróżnia?


Sposób suszenia!

W przeciwieństwie do znanych i popularnych suszonych produktów metodą liofilizacji nasz chipsy powstają w zupełnie unikatowy sposób. Producent Crispy Natural jako jedyny na świecie wykorzystuje tą technologię na skalę przemysłową, dzięki czemu każda paczka Twoich ulubionych chipsów z owoców i warzyw wyróżnia się najlepszą na rynku jakością, chrupkością i smakiem.


Doświadczenie & innowacje

Suszeniem owoców i warzyw zajmujemy się od prawie 30 lat, a przez ostatnie 10 lat Crispy Natural gości na półkach sklepowych, będąc wybieraną przez Polaków jako jedna z ulubionych marek suszonych przekąsek. Od lat, w oparciu o zdobyte przez ten czas doświadczenie stale inwestujemy w rozwój i badania.


Największa oferta na rynku

Wiemy, iż każdy tak i my ma swoje preferencje smakowe oraz ulubione warzywa czy owoce. Dlatego przez lata rozmów i zbierania opinii Klientów stworzyliśmy portfolio 17 produktów, zaczynając od suszonych jabłek w różnych wariantach na warzywach strączkowych kończąc. Nowe propozycje przed Tobą 🙂

Za sukcesem każdej marki stoją ludzie!

Crispy Natural od pomysłu po półkę powstają w 100% u nas, dlatego masz pewność, że w każdy etap włożyliśmy dużo serca.